Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościDobra rada na dziś: nigdy za dużo dbania o siebie

Dobra rada na dziś: nigdy za dużo dbania o siebie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Dobra rada na dziś: nigdy za dużo dbania o siebie
Dzień dobry!

Z okazji Święta Dobrych Rad dobra rada ode mnie dla Was – ile możecie i na ile Was stać, dbajcie o siebie. Nikt inny tego za Was nie zrobi.

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, ktoś mi odpowie i to prawda. Na co dzień ciężko znaleźć czas i pieniądze, żeby pójść do lekarza, na jakiś zabieg, czy zwyczajnie odpocząć. Odkładamy, odkładamy, a potem nagle: bum, okazuje się, że problem narósł i jest o wiele poważniejszy. Dlatego, mimo wszystko, warto.

Co na dziś czeka? Sejm obraduje i będzie rozpatrywał projekt ustawy dopuszczający dwie niedziele handlowe w miesiącu. O godz. 11.00 na boisku SP4 zaśpiewa wielki chór złożony z uczniów kilku szkół, a nas w redakcji odwiedzą uczniowie z SP9. Wieczorem, jeżeli ktoś jeszcze nie widział, można wybrać się na „Chłopów” do kina Helios.

Na koniec jeszcze trochę prywaty – jak ktoś nie widział to zapraszam do obejrzenia ostatniego Końskim Okiem. Ja bawiłem się dobrze, choć to żaden wyznacznik, skoro program prowadziłem. Ale a nuż i Wam się spodoba. Zapraszam!

I jak zawsze czekam na Wasze telefony (883 797 002), maile (b.skonieczny@firma.lm.pl) i wiadomości na FB i WhatsAppie. Spokojnego czwartku!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole