Gromee rozkołysał Konin! Koncert na otwarcie dziecięcego festiwalu

Najbardziej znane hity, wspólny taniec i wokalistka, która kiedyś sama brała udział w Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Na skwerze przed Konińskim Domem Kultury odbyła się impreza otwarcia, w której wzięli udział uczestnicy festiwalu oraz mieszkańcy miasta.
Najpierw na scenie pojawiła się Anna YouYa Jujka, która nauczyła publiczność choreografii do popularnego w ostatnim czasie przeboju „Pedro”.
Później stery przejął DJ Gromee. Zagrał swoje największe przeboje, a na scenie towarzyszyła mu Marta Gałuszewska.
– Przywiozłem gościa specjalnego, który niewiele lat temu był na tym festiwalu. Tęskniła i przyjechała ponownie
– zapowiedział wokalistkę Gromee.
Marta Gałuszewska wygrała również ósmą edycję The Voice od Poland, a od 2019 roku współpracuje z Gromeem. Nagrała z nim m.in. „Love You Better”, „Share the Joy” i „Ten moment”.
Jutro kolejny dzień tanecznych i wokalnych zmagań festiwalowiczów, a wieczorem ognisko w Ślesinie. Natomiast w sobotę barwny korowód i gala, która w tym roku odbędzie się na placu giełdy. Poprowadzi ją aktor młodego pokolenia, Adam Zdrójkowski














