Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17888) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Demokratyczne państwo prawa? K. Gasiuk-Pihowicz w Koninie 

Dodano: 13.04.2018 13:58

Akademia Demokracji zaprasza na kolejne spotkanie. Gościem będzie Kamila Gasiuk-Pihowicz. Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia, o godz. 18.00 w MDK w Koninie.

- Polska - demokratyczne państwo prawa? Stawiamy pytanie, na które postaramy się odpowiedzieć podczas kolejnej Akademii Demokracji już 17 kwietnia o godz. 18 w konińskim MDK. Tym razem spotykamy się z Kamilą Gasiuk-Pihowicz, polityczką i prawniczką, przewodniczącą Parlamentarnego Zespołu ds. Ładu Konstytucyjnego i Praworządności oraz przewodniczącą klubu parlamentarnego Nowoczesna – zaprasza Akademia Demokracji. Spotkanie poprowadzi Iwona Krzyżak.

Kamila Gasiuk-Pihowicz (ur. 8 maja 1983 w Warszawie) – polska polityk i prawniczka, posłanka na Sejm VIII kadencji, przewodnicząca klubu poselskiego Nowoczesnej i wiceprzewodnicząca partii.

  • Polska - demokratyczne państwo prawa? K. Gasiuk-Pihowicz w Koninie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kamila Gasiuk-Pihowicz,   akademia demokracji,   MDK Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ten łysy histeryk też z nią przyjedzie?
Dodano: 13.04.2018 14:38    Przez: ~Fryzjer
Trzeba iść na spotkanie pani Kamili i tak się zachowywać jak ona w parlamencie czy w komisji nie dopuszczać jej do słowa albo zrobić blokady tak jak oni potrafia
Dodano: 13.04.2018 16:50    Przez: ~xxxx
Ja myslałem ze Nowoczesną to wymyśliły media.Ze to taka wersja kabaretowa. Cos jak "Ucho prezesa". To ta partia istnieje naprawdę? PS. LEwaki z lm kasują komentarze!!! Zadnego lewactwa w tym miescie!!! bo zaraz meczety bedziecie budowac zamiast kosciołów. Juz lepszy pis
Dodano: 13.04.2018 15:53    Przez: ~Pn
Bardziej pyskatej posłanki w obecnym Parlamencie od Kamili Gasiuk- Pihowicz z Nowoczesnej nie znam, a co gorsze to jej ujadanie ukierunkowane jest na ciągły atak na PiS.
Dodano: 13.04.2018 15:33    Przez: ~Symp. PiS
POgonić dziadostwo z Konina !!!!
Dodano: 13.04.2018 20:23    Przez: ~STAROczesna

KOMENTARZE

Ten łysy histeryk też z nią przyjedzie?
Dodano: 13.04.2018 14:38    Przez: ~Fryzjer
a ja tam pójdę...pośmiać się :)))
Dodano: 13.04.2018 18:04    Przez: ~ula
@ula - jak żeś pusta/y to można i tak.
Dodano: 13.04.2018 18:36    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
POgonić dziadostwo z Konina !!!!
Dodano: 13.04.2018 20:23    Przez: ~STAROczesna
Jest okazja do okupacji mównicy w konińskim MDK, tak zwyczajnie, jak to robiła nowoczesna w Sejmie. W końcu o demokrację tu chodzi i prawo do czegoś tam...
Dodano: 13.04.2018 21:44    Przez: ~deKODer
avatar Kurde, tylko nie mrugać bo was Mycha zje...e, ona jest nowoczesna to przestroga dotyczy też kobiet, zresztą to ona już wstaje wk.na jakby okres miała przez cały miesiąc.
Dodano: 13.04.2018 22:35    Przez: Tomasz Kobrzycki
Z Konina to trzeba gonić Pisiewiczów i im podobnych oszołomów radyjomaryynych.
Dodano: 14.04.2018 09:56    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Niejaki ''Kobrzycki'' to prymityw i cham nie zasługujący na uwagę. Szkoda, że za zgodą LM takie coś zaśmieca internet.
Dodano: 14.04.2018 11:45    Przez: ~Alfred Michalczyk
A mnie tam nie obchodzi żadna prawniczka Kamila bo jest zbyt młoda by pouczać starszych od siebie urodziła się w 83 roku , a życie troche trzeba przeżyć,doswiadczyc i jeszcze ten głupi cytat,,Polska demokratyczne państwo prawa? Ze znakiem zapytania aż .Jak komuś się w Polsce nie podoba to niech jedzie do innego kraju i zobaczy jak jest z demokracja i łamaniem jej podstawowych praw człowieka,mam na myśli Szwecję,Niemcy,Anglie itd ,tam własny rodowity obywatel kraju nie ma nic do powiedzenia bo albo jest zaraz ksenofobem,albo rasista i ci którzy tam przyjezdzaja jako imigranci z tych krajów arabskich po prostu się panoszą i robią co tylko chcą calkiem bezkarnie,a zwykli ludzie nie czują się tam bezpiecznie .Także nasza Ojczyzna jest jak najbardziej państwem demokratycznym i trzeźwo myslacym.
Dodano: 14.04.2018 13:51    Przez: ~Ha
Tak, w Polsce demokracja ma się dobrze, jeśli jej nie odpowiada spokój i bezpieczeństwo, które u nas panują, niech jedzie np. do Izraela.
Dodano: 14.04.2018 16:53    Przez: ~Palestyna
Precz z tą młodzieżówką PiSowską co papra komentarze w LMie i PiSem bolszewickim z Konina !!!
Dodano: 15.04.2018 06:44    Przez: ~KLECHA
Ludzie idzta tam polic opony tak jak to robili stoczniowcy i gornicy ze slaska co PO zamykalo im zaklady pracy i stara Merkel kupowala co popadnie !!!
Dodano: 13.04.2018 15:16    Przez: ~Jan Grabie PedałO♡
Kopalnie zamyka nam partia Pieniądze i Stołki brakiem decyzji dla odkrywki Ościsłowo.
Dodano: 13.04.2018 16:28    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
A Tobie koleś co tak dokucza; ciasne buciki czy o cztery numery za mała czapeczka? PO pozamykało im zakłady!! Toż to takie idiotyzmy możne wymyślić jedynie Koziołek Matołek lub wierny wyznawca PiSa i pokrewnych anerracji. A tak dla uzupełnienie wiedzy, o której nadmiar Cię nie posądzam; zakłady zamyka się z zasady na skutek oddziaływania na nie praw ekonomicznych. Wspomnij sobie ową zasadę ekonomi przy codziennym paciorku gdyż to dobrze robi na umysł i ciało.
Dodano: 13.04.2018 17:38    Przez: ~jaś
tak, tak, lot też był nierentowny za po. i nasza cukrownia, którą ja jeszcze pamiętam.
Dodano: 13.04.2018 18:15    Przez: ~titi
Z tą cukrownią to rzygać się już chce jak to czytam. PiS zamyka duuuuuużżżżżżżooooo więkjszy zakład (Kopalnia) i jakoś rabanu nie robisz. Why? Bo robi to twój ukochany Napoleon z Żoliborza?
Dodano: 13.04.2018 18:38    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Do titi@. Lot był nierentowny - pełna zgoda. Z kłopotów LOT został wyprowadzony przez p. Mikosza którego trudno byłoby wiązać sympatią z PiSem czy podobnymi aberracjami. Tak więc następnym razem zanim cokolwiek napiszesz poproś kogoś bardziej rozgarniętego i posiadającego rzetelną wiedzę aby skorygował Twe erupcje wiedzy rodem z Radyja czy zebrania partyjnego jedynie słusznej formacji.
Dodano: 13.04.2018 22:02    Przez: ~jaś
Jasiu , nic MU mie dokucza ani uwiera .....! Mnie zdaje sie ,ze skonczywszy prawomyslne jEWROPEJSIASTE SZKOLY T.Z.W. "WYZSZE" MILOSNIKIEM ,STOSUNKOW DOODBYTNICZNYCH SIE STALEs , czyLi zbokiem Duchowo- moralnym.Lechistan slynal tym zasluzona SLAWA w starozytnym SWIECIE .ze PRAWOSCIA imponowal innym , nie NOWOCZESNOSCIA lgbt .....czyli z grubsza ujmujac postepowoscia i sodomia! Zauwaz przy tym , przec inteligientny Jestes ,ze nazwa RODU nie od "slowa "sie wziella .......a od S L a w y o czym swiadcza starozytne NAZWY imiona wlasne ...jak n.p. poludniowa S L A W I A ...po jewropejsiastemu yugo S LA W I A .ktora szatanskie POmioTY bombami rakietami obrzuciliscia ! Popatrzcie na TUBE -utwo Dang sHOw i kliknijcie dalej Sarajewo.Moze wtedy cos ,do niektoryvh......kunikow jewropeejsiuastyvch ...dotRZE.
Dodano: 13.04.2018 22:41    Przez: ~Irman
Związki z koninskiej kopalni są cienkie jak makaron na spaghetti nie liczcie na taka akcje
Dodano: 14.04.2018 20:03    Przez: ~Gggb
Jakie buractwo jest w tym elektoracie PiSu to aż przeraża inteligentnego człowieka.Normalnie ciemnogród zacofanie i nieuctwo aż się wylewa z tych PiSowskich komentarzy
Dodano: 15.04.2018 06:48    Przez: ~W PiS du
Bardziej pyskatej posłanki w obecnym Parlamencie od Kamili Gasiuk- Pihowicz z Nowoczesnej nie znam, a co gorsze to jej ujadanie ukierunkowane jest na ciągły atak na PiS.
Dodano: 13.04.2018 15:33    Przez: ~Symp. PiS
To prawda.....to tylko swiadczy o skomleniu tych chorych pseudo parti
Dodano: 13.04.2018 15:38    Przez: ~Jan Grabiec PedałO♡
A ja ją lubię bo jest nie tylko mądra (wiem, że nie wiecie obydwaj co to znaczy) ale i ładna... w przeciwieństwie do paskudy typu niby-Profesora Krycha.
Dodano: 13.04.2018 16:30    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Widać że niezbyt interesujesz się życiem parlamentarnym i nie słyszałeś chrzanienia posłanki Pawłowicz która jest niezaprzeczalną gwiazdą sejmowego kabaretu. Rożnica miedzy Gasiuk a Pawłowicz polega na tym że Gasiuk jest ładną i wygadaną dziewczyną a ta druga obleśną, durną i arogancką foką.
Dodano: 13.04.2018 17:46    Przez: ~jaś
@jaś - nic dodać. Stawianie ich obok siebie to tak jak postawienie zardzewiałego Poloneza kolo Volvo XC60.
Dodano: 13.04.2018 18:39    Przez: ~Pn
Może kilka jaj na karoserię, co by wiedziała na czym polega nowoczesna demokracja.
Dodano: 13.04.2018 21:51    Przez: ~deKODer
NADZORCY ...celowo kieruja WASZE frustaracje ,na osobnikow dewiantow.Czy ktos z "kunikow" zaczadzoinych jak bladzie D O T a c j a m i o adolfiku kudlinskim i je3go PTZESLANIU dla rozsadnyccch SLYSZAL?
Dodano: 13.04.2018 22:59    Przez: ~[
@deKODer - żebyś nie dostał rykoszetem pacanie.
Dodano: 14.04.2018 09:58    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Ja znam. Jeszcze bardziej pyskaty i bezczelny jest pan Kaczyński.
Dodano: 14.04.2018 22:38    Przez: ~Tomasz
A Pani poseł Krystyna P....to ?
Dodano: 15.04.2018 07:56    Przez: ~....
pozdrawiam profesor Pawłowicz = PiS! Mylę się ? Takich mamy profesorów, polityków i tak wygląda ... kobieta PiS. Druga to Mazurek ... ...
Dodano: 13.04.2018 15:49    Przez: ~Paweł
Obie są "przepiekne" w tej partyji Pieniądze i Stołki.
Dodano: 13.04.2018 16:31    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Paweł -Takich wielu jest otumanionych również na LM-ie.
Dodano: 15.04.2018 18:27    Przez: ~Mundek
konin to nie Portugalia
Dodano: 13.04.2018 15:52    Przez: ~Lotsoflove
Coś w główce się pomieszało, żemylisz panie z Nowoczesnej. BTW dlaczego LMik usuwa moje komentarze? Co w nich było złego?
Dodano: 13.04.2018 18:40    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Ja myslałem ze Nowoczesną to wymyśliły media.Ze to taka wersja kabaretowa. Cos jak "Ucho prezesa". To ta partia istnieje naprawdę? PS. LEwaki z lm kasują komentarze!!! Zadnego lewactwa w tym miescie!!! bo zaraz meczety bedziecie budowac zamiast kosciołów. Juz lepszy pis
Dodano: 13.04.2018 15:53    Przez: ~Pn
W Uchu prezesa jest mowa o miernotach pokroju Adriana i o nieporozumieniu zwanym Pieniądze i Stołki. A .N i PO razem za chwlę połkną ten wasz śmieszny piSS.
Dodano: 13.04.2018 16:33    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
No, Pn błysnąłeś. Ale PiS będzie pociągnięty do odpowiedzialności za poparcie dla amerykańsko-syjonistycznych bandytów tj. wichrzycieli, podżegaczy i sprawców III wojny światowej. Jeśli tylko napadną na Syrię....
Dodano: 13.04.2018 17:19    Przez: ~Arjawarta
Trolu pisiakowy Pn ty nie myśl bo to nie jest twoja mocna strona. Włącze lepiej TV INFO lub coś podobnego bo tam myślenia nie potrzeba. Myślenie zostaw ludziom inteligentnym.
Dodano: 14.04.2018 10:00    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Nowośmieszna jest lepsza od tych wszystkich pseudokabaretów... Nieuczciwa konkurencja... Mają darmowy dostęp i szeroką reklamę w TV.
Dodano: 14.04.2018 12:03    Przez: ~kyllgryll
Zastanawiam się w jakim celu niektórzy siadają przy klawiaturze i obnażają swą indolencję, brak wiedzy i zwykłą głupotę. Widać lubicie, jak ktoś podejmuje za Was decyzję. To kochani Wasza sprawa. Pani Poseł przybędzie na zaproszenie tych, którzy myślą, którym zależy, by SEJM był ostoją demokracji, by nie był ''sejmem niemym'', co zaczyna być marzeniem dyktatorków z PiS. Na szczęście poparcie dla PiS spada. Coraz więcej osób dostrzega obłudę ,zakłamanie no i pazerność finansową obecnej władzy. Pani Gasiuk obok Pana Butki jest najodważniejszą obrończynią zasad państwa prawa. Ta niepozorna kobieta ma w sobie duszę lwicy. Cieszę się, że odwiedzi nasze miasto.
Dodano: 13.04.2018 16:04    Przez: ~Alfred Michalczyk
Chyba wybiorę się na to spotkanie bo warto posłuchać co inteligentna osoba ma do powiedzenia. A pisiorki niech zaczną szukać sobie dobrych adwokatów bo mam nadzieję następcy zdepną ich jak parszywe robactwo. Amen.
Dodano: 13.04.2018 16:34    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
I wszystko pasowałoby panie Alfredzie, gdybym nie znał wszystkich poprzednich władz państwowych ich decyzji i skutków.
Dodano: 13.04.2018 18:26    Przez: ~titi
Uwazaj tylko,zeby Cie nie pogryzla maszka-agresorka
Dodano: 13.04.2018 20:06    Przez: ~AntyPiS
Nie możecie spotykać się na Maderze??? Wasz antypolonizm nie jest do zaakceptowania dla Polaków, nikt tu was nie lubi.
Dodano: 13.04.2018 22:04    Przez: ~deKODer
@deKODer - mów za siebie. Jam Polak a Panią Kamilę lubię.
Dodano: 14.04.2018 10:01    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
ale pojechałeś Alfred ... Prymitywne babsko z dużą dawką chamstwa ,buty i arogancji jako "obrończyni demokracji".
Dodano: 14.04.2018 12:05    Przez: ~kyllgryll
Alfredzik ...chyba TVN u sie za duzo naogladales albo POLshitu dla tubylcow. Czlowieku , dewiancie ....pomysl jaka kurcze pedalska demokracje ta twoja ulubienica ,postepowa promuje. zboku doodbytniczny!
Dodano: 14.04.2018 23:20    Przez: ~Irman
Panie Alfredzie, biorąc pod uwagę, jakie kompletne głupoty potrafi wygadywać Pani Gasiuk-Pihowicz, a do których i Pan może mieć dostęp w internecie, spotkanie z nią można traktować raczej w kategoriach rozrywkowych i jako takie, będzie zapewne bardzo interesujące. Mianem "głupot" nie określam oczywiście jej poglądów ze względu na to, że się z większością z nich się nie zgadzam, ale raczej wpadki pokroju tych, z których słynie jej partyjny kolega Pan Ryszard Petru.
Dodano: 16.04.2018 09:06    Przez: Tomasz Kasprzyk
A na chuuuuu tu to cos przyjezdza ? Bede i bede sie smial ztego czegos i nie bede sam !!
Dodano: 13.04.2018 16:26    Przez: ~Ja
Znowu LMik usunął komentrz więc napiszę go ponownie i... ponownie jak będzie trzeba. @ja - "temu czemuś" nie sięgasz do pięt i nie masz w głowie nawet 1%tego, co "to coś" ma.
Dodano: 13.04.2018 18:43    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Trzeba iść na spotkanie pani Kamili i tak się zachowywać jak ona w parlamencie czy w komisji nie dopuścić jej do słowa!!!!!!!!!!!!
Dodano: 13.04.2018 16:47    Przez: ~xxxxxx
ja tam się jej boję ;)
Dodano: 13.04.2018 18:10    Przez: ~iq
@iq - jak ześ prawdziwa piSSda do to się bój nadal.
Dodano: 13.04.2018 18:43    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
Trzeba iść na spotkanie pani Kamili i tak się zachowywać jak ona w parlamencie czy w komisji nie dopuszczać jej do słowa albo zrobić blokady tak jak oni potrafia
Dodano: 13.04.2018 16:50    Przez: ~xxxx
Brawo !
Dodano: 13.04.2018 16:55    Przez: ~Stuhr🐀
Ona by Cię zaszczekała, widzimy jak się zachowuje w Sejmie, czy też w studiach telewizyjnych, to prawdziwa katarynka.
Dodano: 13.04.2018 17:05    Przez: ~I lewaczka
Spójrzcie na czołg oksywie Krycha. To jest dopiero prawdziwy T34.
Dodano: 13.04.2018 18:44    Przez: ~Napoleon z Żoliborza
1 z 5
12345>>