Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościSompolno. Kulturalna debata wyborcza Bednarka i Marciniaka

Sompolno. Kulturalna debata wyborcza Bednarka i Marciniaka

Dodano:
Sompolno. Kulturalna debata wyborcza Bednarka i Marciniaka

Merytorycznie i życzliwie - tak przebiegała debata przed drugą turą wyborów w Sompolnie. Z pytaniami internautów i publiczności zmierzyli się obecny burmistrz Roman Bednarek i jego rywal w wyścigu o najważniejsze stanowisko w gminie Waldemar Marciniak.

Roman Bednarek w pierwszej turze zdobył 2146, natomiast Waldemara Marciniaka poparło wówczas 1555 osób. Panowie, zgodnie z ustalonymi wcześniej przez siebie zasadami debaty, przy pełnej sali zarówno podczas trzech rund pytań wzajemnych, jak i podczas odpowiedzi na pytania publiczności i internautów, zachowali spokój i byli wobec siebie życzliwi. Podobnie reagowali licznie zgromadzeni mieszkańcy, którzy często nagradzali kandydatów brawami.

Dziękujemy kandydatom i mieszkańcom, którzy w piątkowy wieczór zdecydowali się przyjść na przedwyborczą debatę. Podziękowania również dla internautów za ich aktywność podczas spotkania, pracownikom urzędu miasta i gminy za pomoc w organizacji debaty oraz strażakom OSP za gościnę. To było prawdziwe święto demokracji.

Do zobaczenia przy urnach 21 kwietnia.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole