Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościUważajcie, bo na drogach będzie wyjątkowo ślisko!

Uważajcie, bo na drogach będzie wyjątkowo ślisko!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Uważajcie, bo na drogach będzie wyjątkowo ślisko!
Dzień dobry!

Już dziś odbędzie się kolejne posiedzenie nowego Sejmu, podczas którego posłowie będą decydować o składach komisji. Dowiemy się, czym chcą się zajmować nasi reprezentanci.

Zero stopni na dworze, ale wbrew pozorom dziś może być gorąco. O godz. 12.00 odbędzie się kolejne posiedzenie nowego Sejmu, a posłowie będą powoływać komisje. Powinniśmy dowiedzieć się, w jakich pracować będą parlamentarzyści wybrani z naszego okręgu. To właśnie tam omawiane są projekty uchwał, które mają potem wpływ na życie każdego z nas.

Kierowcy powinni dzisiaj uważać na marznące opady – ostrzeżenie w tej sprawie dla całej Wschodniej Wielkopolski wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Kto jeszcze nie zmienił opon na zimowe, niech robi to jak najszybciej, bo na drogach w najbliższych dniach warunki będą ciężkie.

Co dziś robić? Można wybrać się do muzeum, gdzie wciąż dostępna jest wystawa o powstaniu styczniowym. W CKiS zaś odbędą się warsztaty z tworzenia wieńców adwentowych. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Jeśli chcecie dać znać, że coś się dzieje, jest wypadek albo sprawa, którą powinniśmy się zająć – dajcie znać na FB, WhatsAppie, telefonicznie (883 797 002) lub mailowo (b.skonieczny@firma.lm.pl). Miłego dnia!

Czytaj więcej na temat:dzień dobry, opady marznące, IMGW, CKiS
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole