Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWakacyjne Kino za „Dyszkę”. Cztery filmy dla dzieci i młodzieży

Wakacyjne Kino za „Dyszkę”. Cztery filmy dla dzieci i młodzieży

Dodano: , Żródło: LM.pl
Wakacyjne Kino za „Dyszkę”. Cztery filmy dla dzieci i młodzieży
kino

W pierwszym tygodniu lipca ruszy Wakacyjne Kino za „Dyszkę”. Na dzieci i młodzież w Kinie Kameralnym przy ul. Okólnej czekać będą filmy familijne, obyczajowe oraz animowane.

Od 5 do 18 lipca  obejrzeć będzie można „Taniec lwa”, film familijny opowiadający o 14-letnim Jimmy’m, który jest zafascynowany sztuką walki Kung-Fu. Ciężko trenuje w nadziei, że trener wybierze go do reprezentacji szkoły. Innym ciekawym filmem, tym razem animowanym jest „Podróż do krainy jutra”. To z kolei historia 10-letniego Rikiego, która ucieka z domu po tajemniczym sygnale alarmowym, wysyłanym przez dziwny, błyszczący kamień. Okazuje się, że kamień jest magiczny i przenosi zdezorientowanego Rikiego do zapierającego dech w piersiach, równoległego świata. Kraina Jutra to miejsce, gdzie zwierzęta mówią, maszyny żyją w zgodzie z przyrodą, a wszędzie jest pięknie i zielono

Druga tura Wakacyjnego Kina rozpocznie się 19 lipca i potrwa do 1 sierpnia. W tym czasie obejrzeć będzie można film  „Dzikie serce” o 11-letniej Ani, która przeprowadza się na wieś i ma duże trudności z przystosowaniem się do wiejskiego trybu życia. Wszystko zmienia się, kiedy spotyka dzikiego, nieokiełznanego konia, z którym czuje niemal magiczną więź. Kolejnym filmem będzie „Lars jest LOL”. Amanda nie może się doczekać rozpoczęcia szóstej klasy. Zgodnie ze szkolną tradycją ma otrzymać pod opiekę jakiegoś pierwszoklasistę. Pod jej opiekę trafia Lars, nowy uczeń w klasie, który ma zespół Downa. „Lars jest LOL” to wciągający i pełen humoru film o tym, że w życiu są sprawy znacznie ważniejsze niż popularność w mediach społecznościowych czy uznanie rówieśników.

Bilety dostępne online, a także w kasie DK Oskard oraz przed seansem w Kinie Kameralnym.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole