Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWyjątkowe 100. urodziny. "Dwieście lat" od władz i rodziny

Wyjątkowe 100. urodziny. "Dwieście lat" od władz i rodziny

Dodano:
Wyjątkowe 100. urodziny. "Dwieście lat" od władz i rodziny
Jubileusz

Pani Teresa Urbańska z gminy Krzymów obchodzi swoje 100. urodziny.

Siódmego lipca mieszkanka Brzeźna, obchodziła swoje setne urodziny. Dwa dni później dostojną jubilatkę odwiedzili: wójt Danuta Mazur, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Krzymowie Iwona Kubiak-Klejna oraz sekretarz powiatu konińskiego i wiceprzewodniczący Rady Gminy - Mirosław Kruszyński.

Danuta Mazur, w imieniu mieszkańców oraz swoim, złożyła Pani Teresie serdeczne życzenia zdrowia i obecności kochających ją osób. Przeczytała również list z życzeniami od premiera Donalda Tuska. Mirosław Kruszyński przekazał jubilatce życzenia od starosty konińskiej, Katarzyny Fryzy. Goście wręczyli jubilatce kwiaty oraz prezent zawierający produkty prozdrowotne. Nie zabrakło również tortu i odśpiewanego przez wszystkich zgromadzonych „Dwieście lat”.

Pani Teresa Urbańska urodziła się 7 lipca 1924 roku w Węglewie. W 1945 roku, kilka miesięcy po zakończeniu II wojny światowej, wyszła za mąż i przeniosła się do Brzeźna. Jak wspomina, jej życie miało swoje lepsze i gorsze chwile, ale małżeństwo wspomina bardzo dobrze, podobnie jak swoje obecne życie. Czuje się bezpieczna i zaopiekowana. Doczekała się pięciorga dzieci: trzech córek i dwóch synów, szesnaściorga wnuków, dwadzieściorga prawnuków oraz trojga praprawnuków.

Życzymy Dostojnej Jubilatce zdrowia, radości oraz kolejnych pięknych chwil w gronie najbliższych!

Fot. Gmina Krzymów

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole